Drechtje spreekt… Oorverdovende politieke stilte

Allerbeste Vrienden,

Het is al weer ’n tijdje terug dat er een bericht was aan de Vrienden. De verkiezingen nu voorbij, er zijn coalitieonderhandelingen, er was op de 5e april een moment van inspraak door inwoners in het gemeentehuis . .  verder radiostilte.

De coalitievorming wordt kritisch gevolgd. Dat kunt u wekelijks lezen in het Weekblad voor Ouder-Amstel. Via Drechtje, de inmiddels bekende uitgave  van onze “zusterstichting” binnen onze gemeente dit kritische geluid dat ik u hierbij stuur. Het is natuurlijk het Centrumplan, of te wel de vernieuwing van Het Kampje dat ons zorgen baart in de huidige setting van wachten op een nieuw college in combinatie met de beroerde financiële omstandigheden.

Desondanks, mooie feestweek met kermis en koningsdag.

Met hartelijke groet, Jo Blom

Bezoeken: 100

Geplaatst in Berichten, Centrumplan, De Nieuwe Kern, Discussiebijdrage, Drechtje spreekt, Nieuwsbrief.